Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
7.5.2023 pravděpodobně pokus o podvodné jednání při nákupu mnou nabízeného zboží - viz text e-mailu: Dobrý den, je možné si nechat doručit zásilku DPD? Objednám si kurýra a zaplatím poplatek za doručení, kurýr si zboží vyzvedne u Vás doma. Dobře? Na e-mail jsem nereagovala a rovnou zařadila do spamu. Bohužel jsem svojí důvěřivostí ( spíše hloupostí ) před pár lety naletěla podobnému podvodníkovi, naštěstí jsem se v poslední chvíli vzpamatovala ( podvodník se údajů k mé kartě nedočkal, ač velmi urputně naléhal ), stálo mne to pouze dvoje poštovné do Itálie, o zboží jsem nepřišla, neboť nikdo balík samozřejmě v Itálii nevyzvednul a pošta ho doručila zpět. Po upozornění, že věc byla nahlášena na policii, korespondence ( vyhrožování FBI, atd. ) ustala.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.