Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Pridal som objektiv na bazossk.Pisal mi Garcia Salvador z Viedne, ze posle platbu cez Scotiabank. Samozrejme adresa Scotiabanky je falosna: [email protected] to PODVOD!!! Neposlal som mu nic.
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Chtěla ode mě koupit šperk, píše anglicky, adresa je: Anne Marie Nordbahnstraße 44/2/16A, 1020 Wien. Výslovně jsem ji upozornila, že chci platbu předem a že neuznám žádné (falešné) bankovní potvrzení o provedené platbě, odsouhlasila mi to a chtěla IBAN a když jsem chtěla celé jméno, napsala, že Anne Marie stačí, že to tak dojde. Dále mi přišlo potvrzení od Scotia Bank o čekající platbě, když zboží odešlu, nahlásím číslo zásilky, peníze mi prý pak budou odeslány. S tímto jsem nesouhlasila a ona mi vyhrožuje právním stíháním, že její banka proti mě zahájí právní kroky, také jsem dostala e-mail od "její banky", kde mi vyhrožují právními kroky a sankcemi.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Nikola Burgerová 20. 09. 2021

Podvod 633


user picture
Michal 29. 09. 2021

Dekuji za upozorneni, me tato svine kontaktovala vcera. Je po obchodu...


user picture
Veronika 29. 09. 2021

Podvod Pridala som na bazossk svadobne saty Ozvala sa Garcia Salvador a takisto chcela platbu cez scotiabank Garcia Salvador Nordbahnstrasse 44 2 16A 1020 Wien 436769765322


user picture
grut 4. 10. 2021

přidal/a telefonní číslo: +436769765322, email: [email protected]


user picture
grut 4. 10. 2021

přidal/a variabilní symbol: Pridal som objektiv na bazossk.Pisal mi Garcia Salvador z Viedne, ze posle platbu cez Scotiabank. Samozrejme adresa Scotiabanky je falosna: [email protected] to PODVOD!!! Neposlal som mu nic., telefonní číslo: +436769765322, email: [email protected]


user picture
Hroch 5. 11. 2021

Tento týden pokus o vylákání videokamery inzerované na bazoši. Stále stejný vzorec, banka Scotiabank, verifikační e-mail v doméně aol. Nové falešné jméno je Andreas Maurer, e-mail [email protected]. Po tomto pokusu si ho ale nejspíš změní.

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.