Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Podvodník Bazos apod. Pozor na podvodníka, který vystupuje pod přezdívkou MROŽ. Nabídl mi Huawei P40 lite s prasklým displejem za 1300,-Kč. Peníze jsem dle dohody poslal předem na účet a od té doby prodejce přestal komunikovat, nebere telefony a nereaguje na emaily. Telefonní čísla tohoto podvodníka jsou 725069111 a 739803782 email [email protected] Číslo účtu 2582371002/5500 Na FB má zřejmě nick RyBa Rybář Více zde: https://podvodnici-na-bazos-cz-sk.webnode.cz/podvedeni-zakaznici/
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Karel 12. 02. 2021

Mám s tímto podvodníkem prakticky totožnou zkušenost


user picture
Milan 21. 02. 2021

Používá nový email [email protected] a ze mě se snažil vylákat 1500 za Nokii 950 XL, ale jelikož si vše předem ověřuji a ze zásady předem nic neplatím, dopadlo vše dobře. Díky za upozornění. Pro úplnost kopie jeho zprávy s žádostí o platbu: "Dobre, Tak nechal bych to na 1500 i s postovnym v cene. Pokud mate zajem prosim vas o zaslani 1500 na bankovní účet 5109951099/5500 jako popis dejte prosim vas "Mirek" a jako variabilní symbol "725069111" Musi to byt zadáno aby se platba přiřadila pod moji osobu a ja mohl s ni dale pracovat. V případě platby express, zaslu telefon ihned zitra. Kam to budeme posilat ?"

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.