Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Chtěla jsem koupit na Facebooku marketplace od jedné paní tlapkouvou patrolou figurky a auta. Paní chtěla peníze na účet ze začátku komunikovala, že druhý den zboží pošle. Peníze jsem poslala vytvořila i kód zasilkovny. Druhý den se nic nedělo psala jsem znovu paní a že se omlouvá že to nestihla a že pošle další den. A od té doby nekomunikuje a nic neposlala
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Michaela 30. 05. 2023

Jmenuje se na Facebooku Adéla Doležalová (Krejzová) Podala jsem na ni trestní oznámení


user picture
Markéta 30. 05. 2023

Na FB prodej detskeho obleceni a a sada tlapkove patroly plysaci. Komunikace, potvrzeni prijeti platby, slib odeslani, pak omluva, ze neposlala a pak uz zruseni profilu Adela Dolezalova. Cislo uctu stejne.


user picture
Kristýna 30. 05. 2023

Paní prodávala dívčí šaty. Po obdržení platby přestala komunikovat a zrušila si i účet na facebooku. Chystám se podat trestní oznámení.

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.