Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Koupě procesoru Ryzen 7. Jsem blbej peníze fuč, nereaguje už na emaily, a pochybuju že něco z toho už kdy uvidím.... Trestní oznámení určitě podám, dle čísla učtu se snad ten zmrd zlodějskej dohledá. Dle hlavičky emailu ,odepisoval přes mobilní data operítora O2 (si myslí že se nedají vystopovat přístupy)
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Libuše Zadražilova 13. 10. 2021

přidal/a číslo účtu: 123-4825620237/0100, telefonní číslo: 723833496, email: [email protected]


user picture
Libuše 13. 10. 2021

Na bazos.cz jsem našla dárek pro vnučku - reborn mimino...3000 Kč. Domluvili jsme se na záloze 1500 Kč na její účet. Zálohu jsem poslala, od té doby žádná odezva, tel. nezveda, na email nereaguje.

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.