Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Kupovala jsem na Aukro dámské hodinky Prim. Kupující, pan Miroslav Mašek, pokud to je jeho pravé jméno, mě kontaktoval a přes WhatsApp mi poslal číslo svého účtu, kam mám poslat peníze 719,- Kč i s poštou. Poté jsem zaplatila a poslala mu údaje pro odeslání přes zásilkovnu. Tvrdil, že ještě týž den odešle. Po dvou dnech, kdy mě nepřišla žádná zpráva o doručování zásilky, jsem prodejce kontaktovala telefonicky. To ještě telefon zvedal. Sdělil mi, že spletl zásilky a že moje hodinky jdou někomu jinému a mě jdou jiné, dražší hodinky. Já jsem mu ale řekla, že nemám žádnou zprávu o doručování zásilky. Až po tomto telefonátu mi přišla zpráva od zásilkovny, že mi doručují zásilku. Ale tato zásilka byla na dobírku 600,- Kč. Opět jsem kontaktovala prodávajícího a ten mi sdělil, že mi posílá dražší hodinky, proto ta dobírka. To už jsem ale dostala podezření, že něco není vpořádku a sdělila jsem mu, že jiné hodinky nechci a že zásilku nepřevezmu. Prodávající mě ještě přesvědčoval, ať dobírku zaplatím a zásilku převezmu, ale prý když ne, peníze, které jsem již zaplatila (719,- Kč), mi vrátí na účet. Zásilku jsem tedy nepřevzala, ale peníze mi zpět na účet nepřišly. Od té doby prodejce nezvedá telefon a nereaguje na mé e-maily.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Admin 31. 05. 2023

přidal skutečné jméno majitele účtu: Miroslav Mašek k bankovnímu účtu: 204864003/5500

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.