Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
URL:
POPIS PODVODU
Pan/í prodává na fb různé věci. Požaduje okamžitou platbu s tím, že to hned druhý den pošle. Po připsání peněz přestane komunikovat. Profil na fb je Pavel Pavel. Používá více účtu. Bacha na něj/ni. Již jsem nahlásila na policii. Prosím o nahlášení všech podvedených, aby to neprošlo jen tak.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Admin 5. 06. 2023

přidal skutečné jméno majitele účtu: Libuše Žoltáková k bankovnímu účtu: 100188442/0100


user picture
Dagmar 7. 06. 2023

26.5.v 0.28 mně kontaktoval profil Pavel Pavel ohledně mojí poptávky na umyvadlo. Jenže já pracuji pro skupiny o podvodnících jako expert, mám zkušenosti ohledně podvodů. Profil požadoval okamžitou platbu. Na této stránce jsem si zadala číslo účtu a hned se mi to podezření potvrdilo. Dodávám, že jsem nikdy podvedena nebyla. Poškození mně mohou kontaktovat. Dodávám že i tento den mně kontaktoval známý podvodník Petr Budín, jiné číslo účtu. Oba dva uváděli cenu 600 Kč. Stejný styl konverzace, tlak na okamžitou platbu.😂😂😂

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.