Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Dobrý den, chci upozornit na podvod se vstupenkami na různé akce (především koncerty), paní napíše inzerát ve kterém nabízí lístky na různé akce za poměrně slušnou cenu, odůvodnění ceny je takové, že má kontakty přímo v české filharmonií a v divadlech po Praze a ti dostávají lístky levněji. Dodá i důkaz o napojení na tyto subjekty. Nicméně odeslal jsem 1500kc, a lístek jsem dostal, jenže pár dní před akcí mi přišla zpráva, že sama tato osoba byla údajně oklamána a vrací peníze zpět. Samozřejmě po ověření u České Filharmonie bylo zjištěno, že tuto osobu tam nikdo nezná. Přišla s historkou, že lístky měla údajně od překupníka, což prvně nezmínila a tvrdošíjně se hájila tím, že má kontakty na levnější lístky. Proto si od této osoby nic nekupujte,je totiž pravděpodobné, že prodává i jiné věci. Na FB vystupuje jako Zuzana Dykast Kašná Má dva bankovní účty 1389986123/0800 1250780083/0800
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Admin 7. 06. 2023

přidal skutečné jméno majitele účtu: Ivo Dykast k bankovnímu účtu: 1250780083/0800

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.