Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Dostal jsem postupně tyto odpovědi na inzerát od "[email protected]" "[email protected]" - pokus o útok na bankovní účet: 1) Jsem z Hořice, mohu si objednat kurýrní službu Dpd " Platbu obdržíte před odesláním. Vyhovuje vám to?☺️ 2) Pokud souhlasíte, zašlete své telefonní číslo a e-mailovou adresu pro zpracování společností DPD. - pozor - jde o podvod!
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Olga Suchomelová 7. 06. 2023

Včera som z tejto e-mailovej adresy obdržala rovnakú správu. Vďaka vám som si dala pozor.


user picture
Milan 8. 06. 2023

Ano, pozor na tento email. Postup komunikace stejný, už po druhé. Doporučuju do inzerátu upozornit, že nebudete klikat na žádný odkazy a pod.


user picture
Eva Soukupová 10. 06. 2023

Dnes z adresy [email protected] pokus o komunikaci jestli je ještě platná nabídka. Bohužel jsme odpověděli , ale jen ano

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.