Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
URL:
POPIS PODVODU
Kupovala jsem přes facebook marketplace odrážedlo Funny Wheels za 400,- + 80,- poštovné od paní Nikoly Rapškové. Ona si ode mě vyžádala mé jméno, email, telefon a adresu zásilkovny, kam to chci poslat a požádala mě o převod na její účet s okamžitou platbou, že pak inzerát zruší a pošle mi zboží. Peníze jsem poslala, potvrdila přijetí a od té doby se po ní slehla zem. Dnes jsem paní nahlásila na policii. Taky jsem zjistila že si stihla změnit profilové obrázky a že prodává i pod jinými jmény.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:

Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Lenka Derry 7. 06. 2023

přidal číslo a místo tresního oznámení: KRPB-120087-1/PŘ-2023-060219 - Brno, 480,-


user picture
Admin 8. 06. 2023

přidal skutečné jméno majitele účtu: Hana Peštová k bankovnímu účtu: 2380044003/5500


user picture
Veronika 10. 06. 2023

Mě okradla o 1080kc


user picture
Karolína 18. 06. 2023

Mě taky okradla o 480kč

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.