Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
URL:
POPIS PODVODU
Podvodník Martin Sáček na Marketplace nabízel holící strojek Braun - jen vyzkoušený. Na reakci ohledně dotazu reagoval rychle. Po dohodě zaslání přes zasilkovnu, poslal číslo účtu. Než jsme penize poslali projel jsem číslo účtu na netu včetně této stránky a nic, tak jsem mu poslal penize. Obratem poslal, ze již zajistil zasilkovnu a rano odnese. Poslal i screen s číslem zásilky. Od té doby přestal komunikovat a zprávy ani nepřečetl.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Roman 7. 06. 2023

přidal skutečné jméno majitele účtu: Martin Sáček k bankovnímu účtu: 4012809083/0800


user picture
Admin 8. 06. 2023

přidal skutečné jméno majitele účtu: Hana Janková k bankovnímu účtu: 4012809083/0800

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.