Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
URL:
POPIS PODVODU
Pani prodávala na marketplatze kočárek Cybex priam černé barvy. Osobní předání nebyl pro paní problém.. další fotky také bez problemu poslala, protože byla pry ze Žďaru nad Sázavou tak jsem požádala o zaslaní na dobírku, poslala jsem ji pouze 300 na dopravu. Druhý den po platbě psala že už za chviličku končí a jde poslat.. o hodinu později uz jsem byla v blokaci.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Simona 24. 01. 2024

Paní prodávala Iphone 11 pro na marketplace, telefon tam měla za 4500kč s tím že paní chtěla poslat půlku tak jsme se domluvili že ji pošlu 4000kč a 500kč dáme na dobírku, v den kdy měl telefon přijít jsem paní napsala a pak jsem dostala blok


user picture
Richard Radina 9. 04. 2024

přidal skutečné jméno majitele účtu: Anet Kratochvílová k bankovnímu účtu: 257958863/0600


user picture
Richard Radina 11. 04. 2024

Paní nabízí koloběžku. Fotky jsou staženée ze zahraničí, poslal jsem zálohu. Paní druhý den přestala komunikovat. Další den, když jsem jí napsal, že na ni podám trestní oznámení, odpověděla. Že jak přijde večer z práce, pošle peníze zpět. Neposlala. Dnes jdu podat trestní oznámení.


user picture
Sigmund 12. 04. 2024

Málem jsem se taky nechal nachytat. Naštěstí jsem našel Tyto stránky, paní to zkouší opět tedy pokračuje v trestné činnosti. Opět z koloběžkou Crussis inzerát už smazala ale mám ji v konverzaci zatím reaguje.


user picture
Sigmund 12. 04. 2024

Zatím mě nezablokovala https://www.facebook.com/share/Pe4MuoLpZxMejiKX/ Tak mohu na její profil vypadá legálně

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.