Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Prodavajici vystupoval (do 9.6.2023) pod jmenem "Zdeněk Jelínek", prodaval elektroniku na "bazos.cz", navrhoval osobni predani, nejprve v Tabore, nasledne prohlasil ze bude ve Frýdku-Mistku, hloupe jsem mu navrhl platbu predem, po obdrzeni platby prohlasil, ze zbozi nasledny den odesila a ze posle cislo zasilky. Zadne neposlal a prestal komunikovat. Jeho profil z "bazos.cz" zmizl 9.6.2023, pote co se u nej v referencich objevila informace ze je to pdvodnik. Ja jsem zakoupil PS3 s hrami za 2200Kc.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Tomas Rott 12. 06. 2023

přidal/a telefonní číslo: 774218960


user picture
Marek Procházka 26. 06. 2023

Zdravím, mě se stalo přesně to stejné, jen s PS4 za 2.000. Slibíl, že pošle a pak přestal komunikovat.


user picture
Admin 27. 07. 2023

přidal skutečné jméno majitele účtu: Zdeněk Jelínek k bankovnímu účtu: 100178121/0100

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.