Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
79078208152
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Vykupuji RC modely pro jejich další prodej. Byla mi nabídnuta RC Buggyna na WhatsAppu i s fotodokumentací a domluvenou cenu 1200 jsem uhradil předem na daný učet který je na jméno Otakar Kubišta. Tvrdil že bydlí ve Smidarech, Husova 92, Buggyna dorazila jak bylo domluveno a vše bylo tedy v pořádku. Od té chvíle mě začal (pan Kubišta) nabízet i další věci včetně fotek. Domluva tedy padla na RC vrtulník Raptor staršího data za 5000 korun. Opět jsem zaplatil (první nákup byl bez problémů) a od té doby jen neustálé nabídky a žebrání že musí něco zaplatit a podobně. Chtěl další peníze, naposílal hromady fotek, - které jsem ale našel i na různých modelářských bazarech a aukcích. Naléhal jsem na odeslání koupené věci a další obchod jsem domlouval až vrtulník dorazí. Podvodník odeslal přes Zásilkovnu ze Smidar, ale přišla krabička se šrotem (staré klíče a dětská hračka). Od té doby žádná reakce.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.