Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
URL:
POPIS PODVODU
Kupoval jsem zboží přes Facebook od této osoby: https://www.facebook.com/profile.php?id=100090607220150 Říká si Veronika Hakková. Peníze odeslány, zboží nepřišlo.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Admin 29. 07. 2023

přidal skutečné jméno majitele účtu: Jiří Hrubý k bankovnímu účtu: 254436971/0600


user picture
Jindra 15. 08. 2023

Dobrý den, díky za doplnění jména k účtu. Dotyčný mi teď na Facebooku vyhrožuje právníkem. Máte k němu Vy nebo někdo další informace? Bylo by dobré toho podvodníka odhalit.


user picture
Peter 26. 12. 2023

Stejná zkušenost, jiný profil - https://www.facebook.com/alice.surova.9 (Dominika Elis Hurtov). Po Novém roce budu řešit s policií


user picture
Peter 25. 01. 2024

Vypadá to, že podvodník rozjíždí další profil - https://www.facebook.com/marketplace/profile/61555632894319/ (Jasmína Pastorkov) Fotky stažené z internetu a u jednoho inzerátu stejná jako u dříve zmíněného profilu.

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.