Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Jméno u účtu Anna Marie Hrdá jméno na Vinted účtu, který už neexistuje annemary. Slečna chtěla provést obchod mimo Vinted, tedy starým způsobem, nejprve nechtěla na dobírku, pak souhlasila půl na půl, po připsání částky byl účet na Vinted smazán a nemám ani zboží ani peníze.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Emilie 12. 06. 2023

přidal skutečné jméno majitele účtu: Anna Marie Hrdá k bankovnímu účtu: 2571686017/3030


user picture
Eliška 25. 07. 2023

Paní pod nickem Oblečky Marie na Marketplace prodávala batohy a kabelku, které jsem dohledala podle fotografií na Bazoš.cz za vyšší cenu s více fotkami. Po platbě na účet se vymlouvala týden a když balík odeslala, přišel šedý svetr namísto batohu za 800,-. Slíbila poslat peníze zpět, neposlala. Inzeráty jsou smazány, účet existuje.


user picture
Eliška 25. 07. 2023

přidal/a číslo účtu: 5055983043/0800


user picture
Eliška 25. 07. 2023

přidal skutečné jméno majitele účtu: Anna Marie Hrdá k bankovnímu účtu: 5055983043/0800


user picture
Eliška 25. 07. 2023

Paní Hrdá mi na základě zveřejnění jejích údajů na této stránce a fb skupině registrující podvodníky slíbila zaslání platby zpět, což také učinila 🙏 účet na fb ruší.

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.