Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
POPIS PODVODU
Sháněla jsem na fb lístky na Rock for People, holka s fb jménem Týnka Richtrová se mi sama ozvala s tím, že má jeden na prodej, protože jde v termínu festivalu a operaci s kotníkem. Ujišťovala mě, že lístek opravdu má a že nemá potřebu na tom vydělávat. Poslala jsem ji 3 700 za lístek na festival a lístek do kempu. Tři dny mi opakovala, že mi to pošle potom a pak zase potom a potom, že má spoustu práce a podobný výmluvy. Nakonec přestala reagovat úplně.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Nikola P. 14. 06. 2023

přidal skutečné jméno majitele účtu: Kristýna Richtrová k bankovnímu účtu: 234732749/0600


user picture
Nikola P. 14. 06. 2023

přidal skutečné jméno majitele účtu: Kristýna Richtrová k bankovnímu účtu: 234732749/0600

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.