Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Objednávka výroby psí boudy u pána Ketív Šunah - Vítek Hanuš -4.6.2023, ten den poslána i záloha 2500 Kč. Ten den chtěl ještě doplatit celou boudu, nakonec by mu stačilo prý jen ještě 1500 Kč. Bouda měla být dodána do 10 dní.Psí bouda nedodána , záloha zatím ani nevrácena. Pán přestal komunikovat, na SMS nereagoval. Komunikace probíhala přes Messenger a volání. Zjistila jsem, že podvedl i další.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Admin 14. 06. 2023

přidal skutečné jméno majitele účtu: Lukáš Chejnovský k bankovnímu účtu: 1527694015/3030


user picture
Lucie Chocova 4. 09. 2023

Chocova dne: 17. 08. 2023 3 Nahlášeno na policii Číslo účtu: 670100-2207110986/6210 (Vít Hanuš) Telefon: +420739272257 Email: [email protected] Pan měl inzerát , truhlář na zakázku . Domluva super , jednalo se o psi boudu . Posláno 4 tisíce , ze do týdne psi bouda bude hotova , po týdnu zavolání (já) má toho hodně a ať mu dam ještě týden . Potom si udelal úraz ( uřízl si kus palce) další čekání cca 14 dnů . Potom už komunikace vzala po cca mesici a půl mě prosíl ať počkám , ze se rozvádí ale ať ho nikam neudvam , ze psi boudu vyrobí , pak se ze synem stěhuje a nemá na to čas . Penize jsem chtěla zpět a furt tvrdil, ze je odeslal . Od té doby nezveda telefon . Podvodník , sprosté okrádá . Toto začlo 7.4 2023 ( už 3 měsíce nez eda telefon na e-mail neodpovídá a veškeré inzeráty smazal i Fb profil pod jménem Ketiv sunah)


user picture
Zlata Truncová 4. 09. 2023

Dobrý večer, paní Lucie. Je možné se s vámi spojit? Třeba na FB. Mé jméno je Zlatka Truncová. Děkuji

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.