Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
https://ostatni.bazos.cz/inzerat/170313021/namorni-kontejner.php
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Admin 16. 06. 2023

přidal skutečné jméno majitele účtu: Jakub Dvořák k bankovnímu účtu: 123-7789610237/0100


user picture
Marek 26. 07. 2023

Zaplatili sme zálohu za kontajner, viac sme sa pánovi nedovolali.


user picture
Lucie 26. 07. 2023

Můžete prosím nahlásit na policii? Bude větší šance, že se tím budou zabývat, když budou mít nahlášeno více případů a škoda se navýší. Děkuji.


user picture
Martin Štrejbar 14. 09. 2023

Může mít spojitost s podvodem číslo 7304. Zaplatil jsem zálohu na lodní kontejner z inzerátu na bazos.cz a ode dne slíbeného doručení jakýsi Jakub Dvořák taktéž nekomunikuje telefonicky ani emailem. Podvod byl sice proveden s jiným telefonním číslem, číslem účtu, emailem, ale může se jednat o stejného podvodníka. Informace o podvodníkovi viz podvod číslo 7304.

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.