Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
URL:
POPIS PODVODU
Na marketplace jsem chtěla koupit sici stroj, po domluvě abych nemusela jezdit, ze ho ještě ten den odešle přes zasilkovnu. Od té doby 2x přišlo od zasilkovny doručení, které bylo následně zrušeno…Když jsem požádala o vracení platby, mne byl zaslán print screen o platbě… Bohužel zase nic. V pondělí jdu nahlásit na PČR
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:

Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Admin 16. 06. 2023

přidal skutečné jméno majitele účtu: Veronika Zelinová k bankovnímu účtu: 2070580003/5500


user picture
Pavlína Sedlakova 17. 06. 2023

Je to pravděpodobně dětský účet. Na FB je to Eva Brabcová


user picture
Martina Hájková 31. 07. 2023

Podvod na stejném účtu, kdy Veronika Berková, inzerovala Albi knihy na marketplace … platba 676,- Kč proběhla 9.května, došlo k vzájemnému poděkováni, leč knížky, ani peníze zpět jsem nikdy neviděla.


user picture
Jitka Trefilová 3. 08. 2023

přidal číslo a místo hromadného trestního oznámení: 6519 - Merkplace, 1500,-

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.