Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
URL:
POPIS PODVODU
Podvod na Marketplace - FB, Pod jménem ve FB Jan Honzza Brzobohatý nabízí značkové nářadí, Požaduje zaplacení polovičky ceny převodem s tím, že zboží zašle dobírkou, kde se doplatí zbytek ceny (údajně aby měl jistotu, že zbytečně neposílá a platí poštovné). Podle profilu pracuje v neexistující pražské firmě (ověřoval jsem poté co mi nic nedošlo), má další přezdívky a pravděpodobně i profily na FB. Nekomunikuje, zboží nedošlo
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Admin 19. 06. 2023

přidal skutečné jméno majitele účtu: Viktorie Pešková k bankovnímu účtu: 2027494003/5500


user picture
Jan Košař 20. 06. 2023

Také jsem byl podveden tímto .... Moje částka je 620kc

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.