Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Zdravim..tak opět jsem uvízl v síti jednoho z techto degenerátů..Inzerovaj jsem na Bazos koupi tapeců na octavii... Tenhle hajzl se ozval..poslal mi fotky..které si stahl..a nabidl mi 4 ks tapecu do všech dveří..Samozřejmě bez poštovného nechtel odeslat..Tak jsem lehčí o 4 kila..No jsem vůl. Ale neboj se ty špino... oznamit tě pujdu..aspon at se ti to naskládá ,a pak pujdeš kam patříš ty parchante!! Za necelou hodinu.. mne telefonicky kontaktoval další degenerát..a pro změnu chtel uhradit vše dopredu ..tedy 7000kč...Pořád vyzvídal jakou mám banku.. a ze mám provést okamžitou platbu...Další zlodějský zmrd pod tel číslem..608378587..Dal mi asi po třech hodinach cisl ůctu..312332389/0300... Tomuhle praseti jsem už nic neposlal..Tak bacha na tyhle zkurvence !!! Jediné řešení je tem špinavcům co chteji peníze dopředu nic neplatit..i tak je velke riziko že i na dobírku mohou poslat něco jineho..nebo vubec nic..ale to už je pro ty špinavce náročnější..tak to zkouší takto.. PS.. nedá se podle cis ůctu najít jeho majitel??
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Admin 19. 06. 2023

přidal skutečné jméno majitele účtu: Tomáš Valenta k bankovnímu účtu: 312332389/0300


user picture
Jan 19. 06. 2023

Bingo..Tento Valenta Je opravdu špina.. Nechápal jsem jak mne mohl takto pořad tlačit k okamžité platbě.. prostě přišel mi jako blázen..Tento darebak mi zavolal v sobotu asi 13.30..Sebevědomě mi nabidl 4 ks tapiciru do octavie2 combi.. Řekl že je má nové...že je všechny pořidil ze SRN..kde poracoval.. Byl velmi přesvedčivý.. jako většina techto prasat..v 13.56 jsem mu poslal adresu kam má zasilku odeslat.. Mezi tím krátká pauza..cca 10 min..kdy mi tohle odporné individum sdělio.. že čislo ůčtu kam mu mám zaslat oněch 7000 kč.. mi pošle až manželka se mu vrátí z práce..tedy cca..v 17 hodin.,.Říkám si ..to je nej divné.. šak i kdyby něměl sám učet muže zavolat žene do prace..No poslal v 19.48 cisl ůčtu..312332389/0300..napsal mi že musím zadat platbu okamžitou.. protože ze bude zásilku odesilat jeste následujicí den..tzn..Neděli 18.6-2023..Prý ůdajně dopravní služba musí vidět zaplacené zboží které budou přepravovat..Poprosil jsem jej tedy ..jestli mi může udělat foto tech nových Tapecírunků.. že jako abych viděl jeli dekor i barva stejná jako mám v autě já.. Nato se ten dobytek rozohnil..jako že on to má zabalené v origo balení z továrny.. a tím že kdyby to rozbalil..přišel by o exkluzivitu..a už by to nikomu neprodal.. Takže odmítnul.. No co říci na závěr.. Již jsem byl podveden vícekrat.. ale tenhle ten dobytek naštěstí by s inteligencí na štíru.. a bylo to evidentně tupé hovado.. Resumé.. Já jsem jednou navždy skončil s posílaním penez dopředu.. casto jsem to dělal.. nebot jsem i chápal nejaké seriozní porodejce..na které se zase vysrali neseriozní kupujicí..Tedy nechali si zboží odeslat a pak jej nevyzvedli.. Bohužel tady tato zkurvena svoloč se v tomle dobře zorientovala.. a využívá teto mezery..Za sebe už nikdy.. PS.. Temto zlodějským zkurvencům.. bychom měli rozšlapat ty jejich ulhané tlamy...protože většinová slusná společnost se jide na své peníze nadřít do prace,,a tento hnusný xindl je o to bezostýšně obere... Kdybych měl tu moc... tak by tyhle špiny už nikoho neobraji.. byli by navždy eliminováni bestie.!!

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.