Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
dobrý den, tak že obdobný případ jako u ostatních co jsem tu četl.. objednal jsem si puma boty vel.45, bylo mi teda hned divný že jsou jen za 1100kč ale úplně jsem nepřemýšlel a objednal. reklama byla mezi krátkými příběhy na Instagramu, ta mě odkázala na stránky eshopu které taky na první pohled nevypadali nějak podezřele. nic méně asi po 14dnech mi přišel email od pošty a SMS, že balík bude doručen. ten jsem dnes na dobírku obdržel a když jsem otevřel, nestačil se divit! boty nějaká neznámá značka asi z Číny nebo Vietnamu cena tak 100kč vel.39 !!! v balíku byl jen hozený papír s odkazem na tento e-mail stejný jako u řady ostatních poškozených: [email protected] zítra nebo max. pozítří jdu na policii
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.