Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Vystupuje na Marketplace jako Eliška Veselá. Má spoustu inzerátů. Koupila jsem lego na, zaplaceno předem, slibovala, že ho pošle, pak přestala komunikovat a lego nikdy neposlala.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Admin 20. 06. 2023

přidal skutečné jméno majitele účtu: Naděžda Němcová k bankovnímu účtu: 257856832/0600


user picture
Lenka 27. 09. 2023

Dobry den,prosim bezte na policii nahlasit podvod,at je nas vic. Dekuji za zvazeni;-)


user picture
Hana 28. 09. 2023

Dobry den, dekuji za informaci. Nemate, prosim, predstavu, zda uz jeji podvody dosahly takove vyse, ze je mozne podat trestni oznameni, aby se tim Policie zacala zabyvat? Velice dekuji.


user picture
Lenka 28. 09. 2023

Zdravim Hani,policie se tim od vcera,kdy sem to byla nahlasit,zacala zabyvat. Moje skoda je do tisicikoruny. Policie ted bude v ramci cele CR prosetrovat,zda toho ma pani vic. Cim vetsi skodu bude mit,tim vetsi sance,ze to nebude prestupek,ale trestni cin. Proto by bylo skvele,kdyby nas hlasitelu na policii bylo co nejvic,aby nase skoda byla co nejvetsi. Pekny den;-)

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.