Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Měl inzerát, že prodává iPhone 13 (měl praskle zada) chtěl za to 4500 ze to chce na ucet a ze na dobírku nedava ze má spatne zkušenosti s tím tak jsem mu marne věřila tak jsem mu tu půlku zaplatila a normálně komunikoval i pátek jsem se ho zeptala ze jestli už poslal ze Jo od pátku do pondělí nemám e-mail nic a on mě ignoruje pisu mu nic nevím co si mám o tom myslet jestli mám čekat nebo ne nevím ale jen říkám ze tady nebyl takže asi nový podvodník jsem nasrana na vracení. Peněz nereaguje takže pozor
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Michal 6. 07. 2023

Stejná situace, chtěl polovinu peněz předem. Naletěl jsem. Přestal komunikovat, proklepl jsem si ho pod jiným emailem. Že mám zájem o další věc, kterou prodává. Okamžitě komunikoval, opět to samé. Půlku peněz předem. Napsal jsem mu, že jsem to já. Začal dělat hloupého, že to není on, že se za něj někdo vydává. Píše také pod emailem [email protected]. Vyhýbá se osobnímu předání.


user picture
Admin 27. 07. 2023

přidal skutečné jméno majitele účtu: Petr Herák k bankovnímu účtu: 4010409/0100

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.