Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Paní se ozvala na WhatsApp na inzerát, který jsem zadal na bazoš.cz. Představila se jako Věra Němcová. Následně mi poslala odkaz na "DPD", kde jsem si údajně mohl vyzvednout platbu po zadání přihlašovacích údajů do elektronického bankovnictví a čísla karty. Kartu i bankovnictví jsem pak hned zablokoval.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Roman 26. 06. 2023

přidal/a telefonní číslo: 733404742


user picture
Tereza V. 19. 08. 2023

přidal/a email: [email protected]


user picture
Tereza V. 19. 08. 2023

Paní se také ozvala na inzerát na Bazoši, že je z Hradce Králové a měla by o kolo zájem, že pošle kurýra Zásilkovny, o nic se nemusím starat. Že už zaplatila a abych získala peníze, tak musím kliknout na qr kód / odkaz: http://zasilkovna.info601241.top/23552987/?get

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.