Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Kontaktoval mě přes WhatsApp Jindřich Kopecký (je to uvedeno v info na jeho WCP) v reakci na můj inzerát kde poptávám sedlo na kolo. Psal jsem ať pošle foto, poslal foto celého kola, ale novější model. Tak jsem říkal, že mám starší model. Celkem rychle reagoval a psal, že má i toto sedlo. Zase poslal foto celého kola mého modelu. Tak jsem se ho ptal jestli to není škoda demontovat z tohoto kola. Psal, že stejně chce jiné. No vzhledem k tomu, že to bylo dětské kolo, tak už se mě to zdálo být podezřelé. No kde už jsem se zarazil byl časový nátlak. Nechal jsem si poslat č.ú. a zase tlak, ať provedu okamžitou platbu. Tak už bylo jasné a napsal jsem, že to udělám až zítra. Jeho odpověď byla, že mě to už nechce prodat. Pak bylo ještě pár výměn a konec. Jo a ještě jsem mu zkoušel volat, ale nebral. Po hodině jsem mu volal z jiného čísla a už byl tel. vypnutý. Takže pozor!!!!!! Na bazoši kupuji celkem často, ale ten nátlak byl až nepřirozený.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.