Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
9
Telefon:
Email:
URL:
POPIS PODVODU
Pro jednu sociálně slabou rodinu jsem našla na Marketplace pračku Siements za 1000,- Kč. Pře Messenger jsem se s prodejcem, panem Danielem Peroutkou dohodla, že pračku i doveze za příplatek 200,- Kč. Obratem jsem ze svého účtu zaslala 1200,- Kč. Následně jsme také přes Meseenger dohodli datum a dodání pračky. V den a hodinu dle dohody ale pán zatelefonoval, že to nejde, že si to rozmyslel, že pračka vlastně nefunguje a že pošle peníze zpět na účet. Objednávka a dohoda proběhla bylo 16.6., dovézt měl v úterý 20.6. Peníze se mi na účet nevrátily, nepřišla ani žádná zpráva nebo omluva, naopak, když jsem přes Messenger telefonovala byla jsem "vytípnuta". Napsala jsem mu, ale žádná odezva. V životě jsem rozhodně přišla o víc než o 1200,- Kč, ale bojím se, že tento člověk podvádí dál. Pračka je stále v nabídce! Krom toho je pán i členem i skupiny Bazar knížek. Uvádí adresu Ke Kurtům 17, Praha 4
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Admin 29. 06. 2023

přidal skutečné jméno majitele účtu: Michaela Nejedlá k bankovnímu účtu: 8292645025/5500


user picture
Marta Srbová 29. 06. 2023

Ano účet byl na Michaelu Nejedlou, ale jednala jsem s panem Danielem Peroutkou.

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.