Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
URL:
POPIS PODVODU
Nabízí lego, vyžaduje platbu (zálohu) předem, nic nepošle. Nic mu neposílejte, je to zloděj a podvodník. Podáno trestní oznámení na policii.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:

Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Darina 5. 07. 2023

Také sem naletěla. Podala sem inzerát, že ihned koupím lístek na festival. Peníze jsem odeslala ale po vyzváni aby mi poslal foto lístku, sledovací číslo balíku stále samé výmluvy. Teď je momentálně do konce měsíce u moře. Tel číslo i číslo účtu souhlasí.


user picture
Admin 7. 07. 2023

přidal skutečné jméno majitele účtu: Petr Marek k bankovnímu účtu: 1642521005/2700


user picture
Jakub 7. 07. 2023

I já bohužel naletel na detektor kovu poslal jsem peníze na účet nechtěl jsem ale pan umí hrát po telefonu dobře na city jak je ve štábu atd. No každopádně jen u mě je v tom za 6500kc podávám trestní oznámení.


user picture
Petr 7. 07. 2023

Hlavne podejte vsichni koho podvedl trestni oznameni. Jde to i elektronicky na adresu [email protected]. Evidententne toho uz ma za vice nez 10 000 coz je hranice trestneho cinu a mohou ho zavrit. Tak at mu to neprojde.


user picture
Karel 10. 07. 2023

Také jsem naletěl, kupoval jsem Lego set a hlupák bez ověření koupil. Požadoval platbu předem a nyní jen výmluvy, není schopen zaslat potvrzení, že balík byl odeslán přes Zásilkovnu a nedokáže odpovědět na otázku, proč nepřišla sms nebo e-mail s potvrzením o zaslání.. prý to řeší a balík hledá, ale nevěřím mu a obávám se, že mám po penězích.


user picture
Jakub 11. 07. 2023

přidal číslo a místo tresního oznámení: Krsp-1799919/Tř-2023-010314 - Kladno venkov, 6500,-


user picture
Jakub 11. 07. 2023

Podáno trestní oznámení pokud se někomu podaří sehnat o podvodnikovi něco víc budu rád za info.

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.