Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Dobrý den, také jsem naletěl panu "Poláchovi" Poslal jsem mu 2400,- za předení registrace na na sportovní závod. Po telefonu podvodník vystupuje slušně až servilně, mluví se zřetelným moravským přízvukem, ale je otázka, jestli to není součást jeho hry. Takže zkušenost s ním podobná jako v již dříve uvedených případech. Případ budu předávat policii (možná už to někdo udělal dříve).
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Karlos-K 30. 06. 2023

Klasika, osobně pod každý popis v inzerci dávám tuto hlášku: Prosím podvodníky co si objednají "kurýra" Zásilkovny nebo DPD a žádají údaje k platební kartě aby mně těchto pokusů ušetřili. Že letos se těch vohnoutů vyrojilo : O/ Přestali mne stabilně otravovat se svými pokusy : O)

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.