Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
URL:
POPIS PODVODU
Prodej PS5 her, objednal jsem jednu, platil jsem platbou předem za 279kč, samozřejme hru neposlal a na maily taky nereaguje
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:

Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Petr Borecký 16. 01. 2024

přidal číslo a místo hromadného trestního oznámení: KPRA-236105/PŘ-2023-001415 - Praha 4, 199,-


user picture
Petr Borecký 16. 01. 2024

Již jsem podal žalobu. Policie zatím tento případ odložila. Je nutné případy na Policii nahlásit a uvést čísla jednací, kde už se podvodník Miroslav Sládek řeší, aby Policie začala jednat! Pokud máte také číslo jednací k nahlášenému případu na Policii, prosím o zaslání tohoto čísla na moji e-mail adresu [email protected]. Bez toho tohoto podvodníka nezastavíme!!!!

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.