Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
URL:
POPIS PODVODU
Bazoš, hodinky Garmin. Vyzada si pulku platby predem s tim, ze posle fotky z posty a potvrzeni o odeslani. Fotky z posty jsou schvalne rozmazane, aby nebylo videt balicek. Potvrzeni od posty prijde z fake cisla. Po odeslani penez uz nekomunikuje a nic samozrejme neprijde.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Admin 8. 07. 2023

přidal skutečné jméno majitele účtu: Gabriela Kotýnková k bankovnímu účtu: 323642307/0300


user picture
Marek Demel 20. 04. 2024

Klasika. Me osobne dluci i s naklady cca 220.000,- za najem bytu a sluzeb. A to jsem ji i po skonceni smlouvy z bytu nemohl dostat z bytu. Mam podepsanou Dohodu o uznani dluhu, bianco smenku.,, Nekomunikuje a je nedohledadelna, nevi ani rodice.

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.