Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Prodával ??? p. Drachovský ???? na bazosi stěně kokršpaněla, komunikace po telefonu normální, věřil jsem mu. Říkal jak má hodně zájemců a já nemohl 200km na osobní návštěvu jet. Chtěl tedy půlku ceny jako rezervační poplatek - 4500,-. Jako vyzadanou fotku rodičů psa poslal foto stažené z internetu. Rekl jsem ze zitra dopoledne peníze pošlu, na výzvu mi ale nesdelil jméno ani adresu. Nic jsem samozrejme neposlal, druhy den telefon nedostupny. Volal další den z cisla 728685908 ze měl bouračku na motorce, proto mi neposlal ty jeho nacionale, ptal se na platbu. Chtěl jsem vědět proč tu fotku rodičů poslal falešnou a tim skončila komunikace, druhy telefon nedostupny. Pošlu mu na ten účet halíř s nějakým pěkným vzkazem.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Admin 8. 07. 2023

přidal skutečné jméno majitele účtu: Katarzyna Brykalska k bankovnímu účtu: 7759973002/5500

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.