Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
URL:
POPIS PODVODU
Na Bazos.cz vystupuje jako Drábek, nechá si zaplatit za zboží, popřípadě za poštovné dopředu a slíbí, že zboží odešle, následně tak ale neučiní. https://www.bazos.cz/hodnoceni.php?idmail=6287079&idphone=1621869&jmeno=drabek Po telefonu jsem se s pánem domluvil, že mi zboží pošle Zásilkovnou na dobírku, chtěl zaplatit poštovné předem. Poslal jsem mu 150,- na účet. Následně se pán asi týden vymlouval, že zboží ještě nemohl poslat, pak mi v telefonátu tvrdil, že zboží už odeslal, ale v aplikaci zásilkovny se žádná příchozí zásilka nikdy nezobrazila a na další dotazy a telefonáty přestal odpovídat a zablokoval si moje číslo.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Admin 11. 07. 2023

přidal skutečné jméno majitele účtu: Filip Drábek k bankovnímu účtu: 3180090173/0800

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.