Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
https://www.facebook.com/janiskahulicka.maliska Janká Blábláblá (Malá Janka Bláa) Paní předstírá, že prodává O2 SIM karty se 100GB internetem za 300Kč, po jedné i po více kusech. Je z Valašského Meziříčí, Zlínský kraj. Normálně komunikuje, nechá si poslat peníze, pak se vymlouvá, a pak už neodepisuje, ale nemění účet a ani si vás nezablokuje, prostě je jí to jedno. Preferuje osobní odběr, ale když o něj máte zájem, přestane komunikovat, takže raději chce peníze předem na účet.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Ivo 13. 07. 2023

přidal skutečné jméno majitele účtu: Jana N/A k bankovnímu účtu: 1751547183/0800


user picture
Admin 13. 07. 2023

přidal skutečné jméno majitele účtu: Michal Jatel k bankovnímu účtu: 1751547183/0800

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.