Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Shanela jsem vstupenku na festival přes facebookovou skupinu. Tento člověk tam byl jako Eric Breastpin. Komunikace pak následně probíhala na messengeru.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Admin 14. 07. 2023

přidal skutečné jméno majitele účtu: Erik Brož k bankovnímu účtu: 2825963003/5500


user picture
Lucie Holušová 17. 07. 2023

Zakoupila jsem dvě vstupenky na Colours, bohužel vstupenky neexistovaly!


user picture
Hana Zavřelová 19. 07. 2023

Dceři se ozval na zprávu na fb, že shání vstupenku na festival Hrady.cz. Komunikace probíhala přes Messenger do včerejška, chtěl po nás poslat platbu znovu, že ji neobdržel a měl se ozvat v osm ráno. Bohužel se tak nestalo a od včera nekomunikuje.


user picture
Kateřina Stačová 20. 07. 2023

Taktéž jsem koupila na FB falešné vstupenky na Pohádkový festival v Kyjově 16.7.2023. Pán ještě zvedal cenu. Samozřejmě po odeslání peněz poslal falešné QR kódy a ukončil konverzaci. Je to hienismus takhle podvádět na akci pro děti.


user picture
Hana Zavřelová 23. 07. 2023

Ve středu jsem na policii v Náchodě na něho podala TO. Řekli mi, že banka jim majitele účtu neřekne, dokud škoda není deset tisíc, a když ho poda ještě někdo, že se to u nich spojí. Bude to řešit jejich IT pracovník a přijde mi do měsíce vyrozumění. Už jsme takto listiny kupovali i prodávali na jiné akce a nikdy se nám to nestalo.

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.