Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Dobry den, bohuzel musim oznámit nebo spíše upozornit na jistou paní Annu Stojánkovou zda je to vůbec její jmeno ale komunikovala z mailu [email protected] Tato osoba nabízela v brzké době balené MH panenky Meowlody a Purrsephone prvni edice, pak použité Ghouliu Basic no a Clawdeen . Naštěstí jsem chtela dobírku tak jsem přišla jen o 110kc jinak by to bylo 830 coz požadovala za panenku Clawdeen. Paní slibila ze odešle v patek, samozrejme tak neudelala a již nekomunikuje. Zde jeji cislo účtu. 2281748013/3030 PODVODNICE Inzerát přidávám aby az to pujde paní zase zkusit tak nikdo na jeji ucet penize neposlal. A pokud tohle čte i dotyčná tak si za to kupte třeba rohliky at se mate lip :D
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Admin 14. 07. 2023

přidal skutečné jméno majitele účtu: Irena Janečková k bankovnímu účtu: 2281748013/3030

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.