Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Od paní jsem si zakoupila oblečení pro dceru a pak ještě nabízela dámské věci na svém bazárku na Facebooku. 19.6. jsem jí poslala peníze, jeden balíček přes zasilkovnu odeslala (poslala jsem jí kód) a zbylé už neposlala a tvrdila mi, že to poslala přes ppl. I když jsem jí psala zprávy, ty nečetla a když přečetla, tak napsala, že peníze poslala zpět, ale do dnešního dne 19.7. nemám vůbec nic (ani peníze, ani oblečení).
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Admin 20. 07. 2023

přidal skutečné jméno majitele účtu: Tereza Minaříková k bankovnímu účtu: 254794840/0600


user picture
Lucka 14. 08. 2023

Paní nakonec po dvou měsících peníze poslala zpět, ale pořád nějaké výmluvy....

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.