Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
6210
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Prodava hry na nintendo switch, necha si poslat oenize a pak nic
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Martin 7. 08. 2023

na FB nabizi ubytovani po celem chorvatsku, necha si zaslat zalohu a potom nekomunikuje. Nejdrive vystupoval jako Petr Nesvačil a potom zmenil jmeno na Robert Gryc. ve smlouve uvedl adresu Valašské Meziříčí, Na Příkopě 476/20, 75701, kde je nemovitost, kterou podle katastru vlastni manzele Spickovi. na internetu lze dohledat se stejnym cislem uctu podvody i na sbazaru, bazosi a marketplace uz od roku 2016


user picture
Filip 2. 09. 2023

Podáno trestní oznámení už s několika lidmi. Škoda už přesáhla 20000kč. Každý koho okradl prosím oznámit na policii.

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.