Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
URL:
POPIS PODVODU
Jana Koutná nabízela na Facebooku staré časopisy, nechala si zaplatit předem a zboží neodeslala. Zprvu se vymlouvala a slíbila vrácení platby, pak přestala komunikovat.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Admin 21. 07. 2023

přidal skutečné jméno majitele účtu: Jarmila Chladová k bankovnímu účtu: 2229689036/3030


user picture
Jan 5. 12. 2023

Na stránkách Stampsworld.cz jsem zakoupil 2x filatelistický katalog. Potvrzovací email neobsahoval číslo účtu a celkově web působil dojmem, že se teprve rozjíždí. Všeobecně jsem měl za to, že mezi filatelisty panuje určitá čest, proto jsem nikoho a nic nepodezíral. Číslo účtu č. 2229689028/3030, které moje bankovnictví označuje jménem Jarmila Chladová mi přišlo formou SMS z čísla 776 194 082.

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.