Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
POPIS PODVODU
Stala se mi taková věc. Na bazosi jsem zakoupila postel v hodnotě 4500.Partner pro ni jel. Naložil do auta, prodávající mu pomáhali a jel s ní domu. Bohužel doma ( naše hloupost) si všiml že postel je mokrá a že je na ni plíseň. Tyto části postele mu prodávající pomáhali dávat do auta ( asi aby to neviděl). Doma volal té paní že postel je v hrozném stavu že ji vrátí. Paní mu napsala že ok ale až za 14 dní, protože jedou na dovolenou. Uběhlo 14 dní a pak všude blokace, že nám nic nevrátí. Dnes jsme postel naložili do auta a odvezli do místa bydliště prodávajici. Postel tudíž pani má doma, ale já peníze žádné, nic z ní dostat nemohu. Policie zkoušela i ji volat ale ani jim nezvedla telefon. Mě se akorát vysmála a zase mě blokla. Policie mi řekla, že bohužel že mám smolíka dostat peníze zpět. A dát to k soudu mohu, ale vyjde mě to více jak celá postel. ( platila sem to z mateřské,střadala sem si na to abych udělala radost) . Je vůbec nějaká možnost to nich dostat? Naše chyba 🥺
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Jana Figurova 22. 07. 2023

přidal skutečné jméno majitele účtu: Jana Figurova k bankovnímu účtu: 1023992625/5500


user picture
Admin 23. 07. 2023

přidal skutečné jméno majitele účtu: Jana Figurová k bankovnímu účtu: 1023992625/5500

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.