Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Bohuzel sem tuto stranku o podvodnicich nasel az ted a tak u nekterych podvodu mam uz jen cislo uctu nebo max jmeno , jedna se o starsi dila podvodné , ale davam krk svuj i cest a to ze co jsem davam za cisla tak sem z jejich pomoci byl , byli s lritlekyni okraden, o penize ... Dejte si lidi pozor , lidi jsou zlý.. přeji hezký den Honza
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Admin 24. 07. 2023

přidal skutečné jméno majitele účtu: Filip Gnida k bankovnímu účtu: 3202919123/0800


user picture
Roman 1. 02. 2024

Na tenhle účet jsem posílal peníze nekolikrat a o podvod se nejedná. Pouze o prodej zboží podobného Onlyfans. Učet není na jméno společnice. Slečna na webce příjemná. A tato milá slečna mne poprosila o napsani teto recenze. Protože ani ona ani ja nesouhlasí s timto trapným a neinteligentnim nařknutím. Zajímalo by mne co te vedlo k tomu poslat 0,01 kč a napsat tuto recenzi? Nikde jinde na tento ucet ani na jmeno neni negativní recneze. Tak poprosím o smazani pohorsujiciho obvineni…

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.