Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
jmeno na fb marketplace Josef Švanda, komunikace zezacatku ok, fotky realne, i kdyz jsem chtel doplnujici foto nebyl problem. po odeslani platby najednou komunikace vazla, ze zbozi posle, dalsi den ze da znamemu aby poslal, dalsi den ze zjisti co a jak, pak ze to posle sam, dalsi den ze to poslal a nevi proc mi neprisla notifikace, ze se podiva jestli nekde neudelal chybu, to trvalo dalsi den a stejne nic, chtel sem vratit penize, dalsi den ze teda vrati penize a stale nic nebylo, pohrozil jsem policii, na to druhy den psal ze penize poslal a ze mi posle potvrzeni o platbe, neposlal ale pochopitelne nic.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Admin 31. 07. 2023

přidal skutečné jméno majitele účtu: Šimon Jurtík k bankovnímu účtu: 325893222/0300

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.