Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
V květnu 2023 paní pod profilem na FB Monica Davids Hovorková zveřejnila na FB skupině seznam věcí na prodej s tím, že se ocitla v tíživé finanční situaci (samoživitelka, nemocné dítě) a nemá na zaplacení nájmu. Paní se mi zželelo a tak jsem jí nabídla odkup 3 balení kancelářských papírů za cenu 500,- kč s tím, že částku převedu na účet jejího známého, neboť, jak mi ona tvrdila, vlastním účtem nedisponuje a papíry mi následně předá. Částku jsem tedy převedla a o paní následně 14 dní neslyšela, na výzvu k předání nereagovala. Požádala jsem tedy přes svojí banku o navrácení částky, následně se mi ozval vlastník tohoto účtu, jehož mobilní číslo zde uvádím. Jak mi prozradil, paní se za jediný víkend na jeho účtu sešlo přes 30 tisíc a paní účet má, ale nechce přijít o dávky od ÚP a proto používá jeho účet. Přislíbil, že paní částku vrátí, ale nestalo se tak. Ani ona ani on už nekomunikují. Budu podávat trestní oznámení už z toho důvodu, že zde dochází k zneužívání sociálních dávek.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Admin 3. 08. 2023

přidal skutečné jméno majitele účtu: Pavel Flegl k bankovnímu účtu: 244295589/0300


user picture
J 31. 08. 2023

Můžete se mi prosím ozvat, rád bych se připojil k TO. děkuji


user picture
Petra Petruna 23. 09. 2023

K trestnímu oznámení se nelze připojit, musíte podat samostaně.


user picture
Petra Petruna 23. 09. 2023

K trestnímu oznámení se nelze připojit, musíte podat samostaně.

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.