Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
URL:
POPIS PODVODU
Taková ta klasická reakce na inzerát na Bazoši: Jsem z Hořice, mohu si objednat kurýrní službu Dpd. Platbu obdržíte před odesláním. Vyhovuje vám to?☺️ U Dpd je to velmi jednoduché: zaplatím za doručení a zboží, vy musíte prostřednictvím Dpd dostat peníze na svůj účet a potvrdit doručení, jakmile peníze dorazí na váš účet, kurýr vás kontaktuje a vyzvedne zboží podle vašeho přání. Takto to funguje a mimochodem, kurýr si zboží naloží a zabalí sám😊 Z toho, co jsem viděla na obrázcích, mohu 100% říci, že mi vyhovuje a kurýr Dpd je velmi zodpovědný, několikrát jsem obdržela velké a těžké balíky a vše bylo super dobré, starají se o balení a doručení, jsem si jistá, že vše bude v pořádku a zaručuji, že nebudu mít žádné stížnosti, protože platím peníze předem. Pokud souhlasíte, napište prosím svou adresu a kontaktní údaje.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.