Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
1130263033
Telefon:
Email:
URL:
POPIS PODVODU
kupovala jsem na marketplatze dětské pleny, dvoje balení, paní ochotná, že mi ještě přibalí ubrousky, poslala jsem jí 681 kč a už nekomunikuje, je to 14 dní zpět, chtěla ještě variabilni symbol, že snad prodává i nějaké příkrmy.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:

Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Admin 4. 08. 2023

přidal skutečné jméno majitele účtu: Vivantis a.s. k bankovnímu účtu: 994635001/5500


user picture
Admin 4. 08. 2023

Platba na ucet s variabilnim symbolem je pravdepodobne uhrada objednavky na e-shopu firmy vivantis, ktera sama o sobe neni podvodnikem!


user picture
markéta kaletová 10. 08. 2023

přidal číslo a místo tresního oznámení: PPR-37932/ČJ-2023-990313 - Chotěboř, 681,-


user picture
Klára Bidařová 25. 09. 2023

Dobrý den, také mám zkušenost s paní Jirotkovou a nahlášeno také tu: https://podvodnabazaru.cz/post/show?postId=6869. Tak jn, aby to bylo znát.

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.