Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Ráda bych nahlásila podvodníka Mir Fe na Fcb. Prodává velké množství elektroniky a chlubí se, že má účet už od roku 2016 a s vysokým hodnocením. Objednala jsem MP3 přehrávač a po týdnu jen samé výmluvy a lži, jak už v noci podal do Z boxu, že se mi to tam určitě druhý den objeví a přitom doteď nezadal ani údaje Zásilkovně ..., moje příspěvky už ani nečte. Zboží jsem nedostala.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:

Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Lenka Rychtaříková 5. 08. 2023

přidal číslo a místo tresního oznámení: PID-EM-2023/629694 - Marketplace, 469,-


user picture
Admin 6. 08. 2023

přidal skutečné jméno majitele účtu: Köhlerová Nikola k bankovnímu účtu: 5098580033/0800

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.