Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Kupovala jsem 20.7.23 na bazaru se značkovým zbožím černý batoh Michael Kors,kterým tam paní inzerovala, za cenu 1500 i s poštovným. Paní má profil na fb se jménem Petra Fidrova a po platbě mi přislíbila že batoh po víkendu pošle. Sama mi slibovala podací lístek, abych viděla že zboží je odeslané. Když jsem se 24.7. dotazovala, zdali byl balíček odeslán, paní se omlouvala že musela zaskočit v práci za kolegyni, ale zehned druhý den mi pošle info. Misto toho poslala zprávu, že odjíždí na dovolenou a lístek nechala doma na botníku. Načež si mě zablokovala.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Admin 6. 08. 2023

přidal skutečné jméno majitele účtu: Laura Hudcová k bankovnímu účtu: 322391235/0300

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.