Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Na Marketpace jsem koupila na dobírku rybářské lehátka. Prodávající požadoval 300kč na poštovné,obratem jsem odeslala. Napsal mi,že lehátko odeslala,je to 3 týdny a prodávající nereaguje na mé zprávy.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Admin 6. 08. 2023

přidal skutečné jméno majitele účtu: Petr Pavlík k bankovnímu účtu: 323155955/0300


user picture
Ota 10. 08. 2023

Také sem Panovy naletěl z bivakem


user picture
Pavel 17. 08. 2023

Kolik jste mu Oto poslal? Já 300 . Byl jsem na policii...ale aby to policie řešila musí udělat škodu za 10000 Kč.. kontaktoval jsem člověka který mu poslal 5000 Kč.. takže už nám chybí škoda za cca 4000 Kč aby banka prolomila bankovní tajemství..a policie zasáhla


user picture
Ota 17. 08. 2023

No já mu poslal 1300

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.