Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Inzarát na webkameru na Bazos.cz. Na email reagoval ihned. Chtěl poslat 250kč na účet, že odešle přes zásilkovnu. Poté na email již nereagoval. Telefon zvednul a jen se vymlouval, že zapoměl a že ještě ten den odešle. Do dnešního dne nic a to jsem platbu poslal 25.7.2023.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Admin 6. 08. 2023

přidal skutečné jméno majitele účtu: Tomáš Kout k bankovnímu účtu: 246246246/0600


user picture
Martin Resl 6. 08. 2023

Asi 2 hodiny potom, co jsem napsal na telefon u inzerátu SMS, že jdu nahlásit vše na PČR přišla mi zpráva, že na moje jméno byla odeslána zásilka od Tomáš Kout. Následoval email, kde se dotyčný omlouval, že zapoměl a že email a telefon uvedený u inzerátu nevyužívá a moc zprávy nečte. Odpověděl sem, že uvedení fiktivního jména u inzerátu, nekomunikace a odeslání po 14ti dnech až pod výhružkou nahlášení na PČR rozhodně nebudí důvěru a znaky férového jednání.


user picture
Jan 26. 10. 2023

Prodava na bazosi kameru. Obdrzel penize pred mesicem, nikdy nic neposlal. Telefon nezveda, na zpravy nereaguje. Kokot

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.